Г Р А Ф І К прийому громадян виконкомом сільської ради

Г Р А Ф І К

прийому громадян виконкомом сільської ради

Райгородоцький сільський голова Г.М.Кудлай

• село Райгородок, Лемеші та Мартинівка - кожен четвер з 9.00 до 13.00;
  • село Андріяшівка та Буряки -  кожна четверта  пятниця місяця з 9.00 до 13.00;
  • село Велика Пятигірка, Мирне,  Лісове,  Любомирка – кожна друга пятниця з 9.00 до 13.00;
  • село Маркуші, Обухівка – кожна третя пятниця місяця з 9.00 до 13.00;

Заступник сільського голови

з питань діяльності виконавчих

органів ради С.М.Воронович                                  середа (друга і четверта)

з 9.00 до 13.00

Секретар сільської ради                                                 понеділок з 9.00 до 17.00

І.П.Борисюк

Члени виконкому :

Базилевський Сергій Васильович – виконуючий обов’язки старости – перший і другий понеділок щомісяця з 9.00 год.

Коріненко Олег Дмитрович – виконуючий обов’язки старости - перший і другий понеділок щомісяця з 9.00 год.

Карпов Олександр Степанович – виконуючий обов’язки старости – перший і третій вівторок щомісяця з 9.00 год.

Муц Софія Станіславівна – директор будинку культури с.Райгородок-  перший і третій вівторок щомісяця з 9.00 год.

Михальченко Людмила Броніславівна – директор Маркушівської ЗОШ І-ІІІ ст. перша і третя середа щомісяця з 9.00 год.

Кононюк Галина Анатоліївна – завідуюча фельдшерським пунктом с.Андріяшівка -  перший і третій четвер  щомісяця з 9.00 год.

Щоп’ятниці – виїздні прийоми громадян у населених пунктах сільської ради за окремим графіком