Перевірки відповідно до ЗУ „Про очищення влади” (18.06.2019)

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади»  та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  « Про очищення влади» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 , Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Дударєва Вікторія Вікторівна – головни й спеціаліст фінансово-економічного відділу Райгородоцької сільської ради

Коренівська  Світлана Вікторівна – головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Довгалюк Алла Василівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Оленюк Олеся Петрівна – начальник загального відділу

Герасимчук Марина Володимирівна – начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності  -  головний бухгалтер

Пуха Неля Іванівна – начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

За результатами проведеної перевірки встановлено , що до Дударєвої В.В.,Коренівської С.В., Довгалюк А.В.,Оленюк О.П.,Герасимчук М.В.,Пухи Н.І. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  ( довідка від 18.06.2019 р.)