Продеус Олена Володимирівна

Відповідно до пунктів 1 і 2 частини п’ятої статті 5 Закону України «Про очищення влади»  та Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборони частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України  « Про очищення влади» затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563 , Райгородоцькою сільською радою проведено перевірку достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»

Продеус Олена Володимирівна - заступник Райгородоцького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

За результатами проведеної перевірки встановлено , що до Продеус О.В. не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади»  ( довідка від 11.03.2020 р.)