КУЛЬТУРА

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ 2 засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

18:29 09.03.2021

16:04 09.03.2021

ПРОТОКОЛ № 2 засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

11:43 09.03.2021

ПРОТОКОЛ № 1 засідання конкурсної комісії для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

11:41 09.03.2021

Умови праці директора комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

Відповідно до ст.21, п 8  Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури»  Райгородоцька сільська рада інформує про умови праці керівника

11:24 05.03.2021