A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про передачу закладів дошкільної освіти в оперативне управління та на баланс  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області

Дата: 16.07.2019 20:26
Кількість переглядів: 166

УКРАЇНА

РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

 

 

Восьма сесія                                                                      VII  скликання

від               2019 року                                                                 №

 

 

Про передачу закладів дошкільної освіти в оперативне управління та на баланс  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області

 

             Керуючись ст. ст. 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 135, 137 Господарського кодексу України, статті 107 Цивільного кодексу України, статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», з метою забезпечення фінансово-господарської діяльності закладів дошкільної освіти, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, сільська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1.Передати в оперативне управління відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області наступні заклади дошкільної освіти (разом з основними засобами, товарно-матеріальними цінностями, об’єктами нерухомості та земельними ділянками:

 

 

   1.1. Райгородоцький заклад дошкільної освіти «Оленка», ЄДРПОУ 34065432, розташований за адресою: 13362, Житомирська обл., Бердичівський район, с.Райгородок, вул.Соборна,10, до складу якого входить майно згідно з додатком 1.

 

   1.2. Андріяшівський заклад дошкільної освіти «Сонечко», ЄДРПОУ 3406575, розташований за адресою: 13364, Житомирська обл., Бердичівський район, с.Анедріяшівка, вул.Павла Ящука,8а  до складу якого входить майно згідно з додатком 2.

 

  1.3 Великоп’ятигірський заклад дошкільної освіти «Теремок», ЄДРПОУ 34065720, розташований за адресою: 13361, Житомирська обл., Бердичівський район,  с.Велика П’ятигірка, вул.Миру,25г,  до складу якого входить майно згідно з додатком 3.

 

  1.4. Маркушівський заклад дошкільної освіти «Пролісок», ЄДРПОУ 34042596, розташований за адресою: 13373, Житомирська обл., Бердичівський район,  с.Маркуші, вул.Незалежності,51,  до складу якого входить майно згідно з додатком 43.

 

 

2. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (Пуха Н.І.):

     2.1.Здійснити заходи з прийому-передачі закладів дошкільної освіти та майна зазначених в п.1 рішення, відповідно до законодавства,

      2.2.Затвердити штатні розписи закладів дошкільної освіти відповідно до діючих нормативних документів.

      

 

3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

 

 

 

Сільський голова                                                                                  Г.М.Кудлай

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування