Про затвердження Переліку земельних ділянок  призначених для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок

Дата: 16.07.2019 20:35

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Восьма сесія                                                                               VII скликання

2019 року                                                                         №

Про затвердження Переліку земельних ділянок

призначених для продажу права оренди

на земельних торгах у формі аукціону,

надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою

та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок

З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах та забезпечення стабільного наповнення бюджету громади, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок, відповідно до статей 12, 83, 122, 124, 127, 134-139 Земельного кодексу України, Закону «Про оренду землі», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити Перелік земельних ділянок комунальної власності Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області  призначених для продажу права їх оренди на земельних торгах у формі аукціону   згідно з додатком . Включення в Перелік та виключення земельних ділянок можливе згідно окремого рішення Райгородоцької сільської ради.

2.  Визначити Виконавця земельних торгів Державне підприємство «Житомирський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою»   та укласти з ним договір на підготовку та проведення земельних торгів.

3.    Уповноважити Виконавця земельних торгів здійснити дії щодо підготовки лотів та проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права оренди земельних ділянок, зазначених у додатку.

3.  Суму витрат, які будуть здійсненні Виконавцем земельних торгів на підготовку лотів, організацію та проведення земельних торгів покласти на переможця земельних торгів.

4.   Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення на 01.01. «для ведення товарного сільськогосподарського виробництва» площею  44,0008 га кадастровий номер 1820885200:05:000:7043.

5.   Надати дозвіл на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з метою зміни її цільового призначення на 01.02. «для ведення селянського (фермерського) господарства» площею  3,8001 га кадастровий номер 1820881200:04:000:0381.

6.    Розроблені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок надати для подальшого розгляду та затвердження Райгородоцькою сільською радою.

7.    Надати згоду на замовлення агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок, зазначених у додатку. Виконавця земельних торгів уповноважити звернутися до юридичної особи, яка має право виготовлення  агрохімічного паспорту земельної ділянки.

8. Контроль  за  виконанням  цього  рішення покласти  на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                                     Г.М.Кудлай

До рішення від

Перелік

земельних ділянок  комунальної власності Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області  призначених для продажу права їх оренди на земельних торгах у формі аукціону