Рішення №2 Про надання послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи

Дата: 22.01.2019 16:27

РІШЕННЯ

від 22.01.2019  року                                                                                 № 2

Про надання послуг з державної

реєстрації місця проживання та

зняття з місця проживання особи

З метою виконання Закону України від 10 грудня 2015 року № 888-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг» та покладання з 22 січня 2019  року повноваження у сфері реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання фізичних осіб органам місцевого самоврядування (виконавчому органу сільської ради) згідно Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» статті 37 1 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконком сільської ради ВИРІШИВ:

1. Інформацію про надання послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи та про уповноважену особу по наданню послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи прийняти до відома.

2. Надавати послуги з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання фізичним особам з 22 січня 2019 року.

1. Призначити уповноваженою особою по наданню послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи Карпова Олександра Степановича, в.о.старости сіл: Маркуші та Обухівка.
  2. На час відсутності в.о. старости сіл: Маркуші та Обухівка Райгородоцької сільської ради (відпустка, відрядження, хвороба, тощо) відповідальність по наданню послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи та про уповноважену особу по наданню послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи покласти на секретаря сільської ради Борисюк Інну Пилипівну .

5.Затвердити обов’язки уповноваженої особи по наданню послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи (додаються).

1. Вважати таким, що втратили чинність рішення про надання послуг з державної реєстрації місця проживання та зняття з місця проживання особи:
  • Андріяшівської сільської ради від 21.04.2016р.№ 23
  • Буряківської  сільської ради від 14.04.2016  № 20;
  • Великоп’ятигірської сільської ради від 21. 04.2016р. № 23;
  • Маркушівської  сільської ради від 21.04.2016р. № 23;
  • Райгородоцької  сільської ради від 21.04.2016р.№ 23;
  1. Контроль за виконання даного рішення залишаю за собою.

Сільський голова                                                                          Г.М.Кудлай