Про призначення відповідальної особи за ведення військового обліку і його дублера.

Дата: 22.01.2019 16:37

БЕРДИЧІВСЬКИЙ  РАЙОН

ЖИТОМИРСЬКА  ОБЛАСТЬ

РІШЕННЯ

Від  22.01.2019                                                                                                  №

Про призначення відповідальної

особи за ведення військового обліку

і його дублера.

Відповідно до ст..34 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В :

1.Призначити відповідальною особою за ведення військового обліку в сільській раді БОРИСЮК ІННУ ПИЛИПІВНУ, 1973 року народження, українку, працює секретарем сільської ради.

2.Призначити дублера відповідальної особи за ведення військового обліку в сільській раді Коріненка Олега Дмитровича, 1964 року народження, українець, працює в.о.старости Великоп’ятигірського старостинського округу № 4.

Сільський голова                                                                              Г.М.Кудлай