Про продаж права оренди земельної ділянки на аукціоні

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Одинадцята сесія                                                                               VII скликання

від                 2019р.                                                                                        №

Про продаж права оренди земельної ділянки на аукціоні

З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах та забезпечення стабільного наповнення бюджету громади, враховуючи інвестиційну привабливість земельних ділянок, враховуючи рішення сільської ради від 19.07.2019р. №221 «Про затвердження Переліку земельних ділянок  призначених для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок», відповідно до статей 12, 83, 122, 134-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Продати право оренди земельної ділянки комунальної власності площею 68,7748 га, кадастровий номер: 1820881200:04:000:0363, категорія земель: землі сільськогосподарського призначення; цільове призначення для ведення фермерського господарства (КВЦПЗ 01.02), що розташована поза межами населених пунктів Райгородоцької сільської ради (Великопятигірський старостинський округ).
  2. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку в сумі 145 362,45 грн., що становить 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Встановити термін оренди 15 років.
  4. Встановити значення кроку земельних торгів у формі аукціону у розмірі 0,5% від стартового розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою.
  5. Торги провести в порядку визначеному ст. 137-139 Земельного Кодексу України.
  6. Дату та час проведення земельних торгів у формі аукціону визначити Виконавцю земельних торгів у межах термінів, визначених ст. 137 Земельного кодексу України з урахуванням робочого часу.
  7. Місцем проведення земельних торгів у формі аукціону визначити приміщення Бердичівської районної ради за адресою: 13300, Житомирська обл., м.Бердичів, пл..Соборна,23, актовий зал.
  8. Зобов’язати Переможця земельних торгів на виконання п.5 ст. 135, п.5.ст. 136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України:
  • Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, здійсненні на підготовку Лоту до проведення земельних торгів;
  • Відшкодувати Виконавцю земельних торгів витрати, пов'язані з організацією та проведенням земельних торгів у формі аукціону;
  • Відшкодування витрат Виконавцю земельних торгів здійснюється Учасником, що став Переможцем земельних торгів на підставі окремого договору між Виконавцем та Учасником.
  1. Уповноважити сільського голову Кудлай Г.М. від імені Організатора укласти договір оренди землі із Переможцем за результатами земельних торгів у формі аукціону та інші документи пов’язані з організацією торгів.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальника відділу з юридичних питань, земельних та комунальних відносин Вороновича С.М.

Сільський голова                                                                         Г.М.Кудлай