Про втрату чинності деяких рішень  сільської ради  із земельних питань

Дата: 09.10.2019 14:58

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята  сесія                                                                            VII скликання

від 00.10.2019 р.                                                                                         №

Про втрату чинності деяких рішень

сільської ради  із земельних питань

Відповідно до ст. 26, Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за об’єктом – земельною ділянкою Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради  від 22 квітня 2019 року №132 «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації   із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі(на місцевості) гр. Малій Ганні Дмитрівні.

2. Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради  від 12.08.2019р. №252 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Герасимчуку П.В.».

3. Вважати таким, що втратило чинність рішення сільської ради  від 12.08.2019р. №257 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки гр.Маруш С.М.».

4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                       Г.М.Кудлай