Про доповнення до рішень сільської ради із земельних питань

Дата: 09.10.2019 14:59

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята  сесія                                                                            VII скликання

від 00.10.2019 р.                                                                                      №

Про доповнення до рішень

сільської ради із земельних питань

Відповідно до ст.26,33 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.12 Земельного кодексу України, враховуючи клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за об’єктом – земельною ділянкою Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області та висновок постійної комісії  сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №180 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Кодинцю Анатолію Анатолійовичу словами, а саме: «із земель сільськогосподарського призначення».
  2.  Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №182 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Любченко Дмитру Михайловичу словами  а саме: «із житлової та громадської забудови».
  3.  Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №184 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Романчуку Руслану Вікторовичу а саме: «із житлової та громадської забудови».
  4. Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №185 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Томасу Миколі Миколайовичу а саме: «із житлової та громадської забудови».
  5. Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №186 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Томчук Світлані Миколаївні а саме: «із земель сільськогосподарського призначення».
  6. Доповнити рішення сільської ради від 03.06.2019року №191 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Пивовару Максиму Андрійовичу а саме: «із житлової та громадської забудови».
  7. Доповнити рішення сільської ради від 19.07.2019року №225 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Яремчук Антоніні Василівні словами, а саме: «із земель сільськогосподарського призначення».
  8. Доповнити рішення сільської ради від 19.07.2019року №227 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Шевчук Діані Олександрівні словами, а саме: «із земель сільськогосподарського призначення».
  9. Доповнити рішення сільської ради від 19.07.2019року №234 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Богатирчуку Юрію Олександровичу словами, а саме: «із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».
  10.  Доповнити рішення сільської ради від 19.07.2019року №233 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ФОП Богатирчуку Юрію Олександровичу словами, а саме: «із земель промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення».
  11. Доповнити рішення сільської ради від 12.08.2019року №255 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Лучнікову Владиславу Вікторовичу словами, а саме: «із земель сільськогосподарського призначення».
  12. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                                                Г.М.Кудлай