Про затвердження проекту землеустрою та надання в оренду земельної ділянки гр.Шелепі А.Л.

Дата: 09.10.2019 15:04

ПРОЄКТ Р І Ш Е Н Н Я

Одинадцята   сесія                                                                            VII скликання

від _______2019 р.                                                                                         №

Про затвердження проекту землеустрою

та надання в оренду земельної ділянки

гр.Шелепі А.Л.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 22, 93, ч.9 ст.118, 122 Земельного кодексу України, ч.2 Прикінцевих та перехідних положень  Закону України від 18.02.2016р. №1012-VIII «Про внесення змін до Земельного кодексу України щодо проведення земельних торгів», розглянувши заяву Шелепи А.Л. та додані документи, сільська рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр..Шелепі Аллі Леонідівні загальною площею 52,0461 га – для ведення фермерського господарства.
  2. Передати в оренду гр..Шелепі Аллі Леонідівні земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 52,0461 га (кадастровий номер 1820883600:04:000:0502) за межами населених пунктів для ведення фермерського господарства.
  3. Уповноважити сільського голову Кудлай Г.М.  на підписання договору оренди земельної ділянки терміном на ___ років з встановленням орендної плати ___ % від її нормативної грошової оцінки в рік.
  4. Приступати до використання земельної ділянки після здійснення державної реєстрації права оренди у Державному реєстрі речових прав.
  5. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96 та 103 Земельного кодексу України.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології Райгородоцької сільської  ради та заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Вороновича С.М.

Сільський голова                                                                  Г.М.Кудлай