Рішення №22 від 28.01.2020 р.Про зняття з  квартирного  обліку осіб з  числа дітей- сиріт  та  дітей, позбавлених  батьківського піклування  на підставі документів, які  свідчать про право  власності на житловий будинок.

Дата: 05.02.2020 13:04

БЕРДИЧІВСЬКИЙ РАЙОН

ЖИТОМИРСЬКА ОБЛАСТЬ

Р І Ш Е Н Н Я

від     28.01.2020 року                                                                          №   22

Про зняття з  квартирного  обліку осіб з  числа

дітей- сиріт  та  дітей, позбавлених  батьківського

піклування  на підставі документів, які  свідчать

про право  власності на житловий будинок.

Розглянувши  документи , які  свідчать  про право  власності  на  житловий будинок осіб з  числа  дітей- сиріт  та  дітей, позбавлених  батьківського  піклування  та  на  підставі ст..34 Закону  України «Про місцеве  самоврядування   в  Україні»,

виконком  сільської  ради

в  и р і  ш  и  в  :

1. Зняти з  квартирного  обліку особу  з  числа   дітей- сиріт  та  дітей, позбавлених  батьківського  піклування  на підставі документів, які  свідчать  про право  власності на житловий будинок (договір купівлі-продажу житлового будинку від 09.12.2019 року), а  саме :
  • Кокошу Богдана Андрійовича  – власника  житлового будинку  в с. Піски, вул. Шахтарська,19, Житомирського району, Житомирської області.

Сільський  голова                                                                             Г.М.Кудлай