Райгородоцька сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 18.06.2020 09:04

Райгородоцька сільська рада

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

– Начальника відділу соціального захисту населення Райгородоцької сільської ради;

Вимоги до претендентів:

громадянство України;

освіта повна вища за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста відповідного напрямку;

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років чи стаж роботи за фахом в інших сферах відповідного напрямку не менше 5 років.

знання державної мови;

вільне володіння комп’ютером, вміння працювати з програмами по нарахуванню пільг та субсидій.

• Начальника відділу організації надання адміністративних послуг Райгородоцької сільської ради

Вимоги до претендентів:

громадянство України;

знання державної мови;

вільне володіння комп’ютером

Для участі у конкурсі необхідно подати такі документи:

заяву про участь у конкурсі;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

2 фотокартки розміром 4 х 6;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; про присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня (при наявності);

декларацію особи уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування за 2019 рік;

копію паспорту;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Документи приймаються упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення. Кінцевий термін подання документів 17.07.2020 року до 17.00.

Детально з умовами конкурсу, переліком питань до іспиту та інформацією щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці  можна ознайомитись у конкурсній комісії за адресою:

13362, Житомирська область, Бердичівський район, с.Райгородок, вул.Соборна,11  (тел.098-736-26-88)  або

м.Бердичів, площа Соборна,23 каб.29 (тел.097-400-31-62).