На базі Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів 25 – 26 серпня 2020 року відбулись серпневі засідання методичних об’єднань закладів освіти Райгородоцької сільської ради

Дата: 27.08.2020 19:13

:

Фото без опису

З привітальними словами до педагогічних працівників звернулась начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької ради Пуха Неля Іванівна.

Неля Іванівна також охарактеризувала стан методичної роботи в закладах освіти громади , наголосивши на необхідності її організації у формі роботи міжшкільних методичних обєднань. Було висловлено рекомендації щодо реалізації методичними об’єднаннями основних напрямків методичної роботи, поставлено завдання щодо впровадження ними оптимальних форм та методів роботи в умовах дистанційного навчання.

Фото без опису

Головний спеціаліст відділу Коренівська Світлана Вікторівна ознайомила членів методичних об’єднань, педагогічних працівників ЗДО та вчителів початкових класів з нормативними документами, що регламентують початок 2020 – 2021 навчального року. Особливу увагу приділено аналізу навчальних планів та програм.

Методист методичного кабінету Кудлай Ігор Анатолійович основну увагу приділив ознайомленню присутніх із особливостями проходження курсів підвищення кваліфікації у 2020 р. та нормативно – правовою базою, яка регламентує цей процес. Представлено для ознайомлення перспективний план атестації педагогічних працівників закладів освіти.

Фото без опису

Головний спеціаліст відділу Довгалюк Алла Василівна на засіданні методичного об’єднання класних керівників ознайомила присутніх з нормативно – правовою базою та основними завданнями виховної роботи в умовах реформування системи загальної середньої освіти. Алла Василівна акцентувала увагу на неохідності опрацювання методичних рекомендацій щодо планування виховної робити на 2020 -2021 н.р та ціннісно – орієнтованої тематики проведення Першого уроку.

Фото без опису

Члени всіх методичних об’єднань обрали керівників та затвердили план роботи на І півріччня 2020 – 2021 н.р.

Керівниками методичних об’єднань обрано:

- педагогічних працівників закладів дошкільної освіти - Капралюк Олену Миколаївну, директора Райгородоцького ЗДО «Сонечко»;

- вчителів початкових класів - Лесик Ларису Володимирівну, вчителя початкових класів Маркушівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- вчителів суспільно – гуманітарного циклу – Попову Нелю Віталіївну, вчителя української мови та літератури Маркушівського ЗЗСО І-ІІІ ступепнів;

- вчителів природничо – математичного циклу - Сафанюк Оксану Степанівну, вчителя географії Райгородоцького ЗЗСО І-ІІІ ступенів;

- класних керівників – Сатунову-Найко Ганну Вікторовну, вчителя математики та фізики Великоп’ятигірського ЗЗСО І-ІІ ступенів.