Виїзний прийом громадян

Дата: 02.04.2021 17:17

Фото без опису

Виїзні прийоми громадян проводяться Райгородоцьким сільським головою регулярно для налагодження комунікації з жителями громади. Так, сьогодні відбувся прийом громадян у селі Райгородок. Люди колективно звернулись щодо організації укладення декларацій  з новим сімейним лікарем в зв’язку з тим, що лікар,  з якою були укладені декларації, написала заяву на звільнення. Також  присутніми піднімалось питання чи не будуть через це звільнені медсестри.  Максим Юрійович  надав роз’яснення, що ведуться переговори з лікарями, яких запрошують  на роботу в Райгородоцьку амбулаторію та зазначив, що сільська рада бере на себе зобов'язання по забезпеченню лікаря відповідним робочим місцем, гідною заробітною платою, автотранспортом та службовим житлом. Очільник громади запевнив присутніх, що медсестри ні в якому разі звільнені не будуть, а звільнення лікаря на якість отримання медичних послуг не вплине, так як два лікаря    комунального некомерційного підприємства «Райгородоцький Центр ПМСД» будуть виїжджати та здійснювати  прийом  людей у Райгородку, поки в амбулаторію не прийде новий лікар загальної практики сімейної медицини.

Окрім того, місцевими жителями порушувались питання впорядкування сміттєзвалищ, ремонту доріг тощо.

Сільський голова також проінформував  щодо кроків, які робляться для вирішення порушеного під час попереднього прийому громадян питання водозабезпечення села.  Зазначив, що оплачено здійснення відеодіагностики свердловини, результати якої дадуть можливість  оцінити технічний стан свердловини, дебіт води та прийняти оптимально правильне і економічно вигідне рішення по її відновленню, очищенню або ремонту.

Фото без опису