Прийом громадян на території Романівського старостинського округу

Дата: 07.04.2021 11:48

Фото без опису

6 квітня сільський голова Максим Самчик здійснив виїзний прийом громадян на території Романівського старостинського округу. Під час прийому місцевими жителями  порушувалися земельні питання, питання ремонту дороги Романівка-Бенедівка, продовження автобусного маршруту до села Бенедівка, про відновлення робіт по влаштуванню водогону в селах Романівка та Бенедівка, про пасовище для випасу худоби в селі Бенедівка тощо. На більшість поставлених питань місцеві жителі отримали ґрунтовні відповіді та роз’яснення, а ті звернення громадян, які потребують детального вивчення, доручені керівникам відповідних структурних підрозділів сільської ради для їх опрацювання та вирішення.

В ході візиту до округу при перевірці додержання вимог законодавства у сфері благоустрою та Правил благоустрою на території Райгородоцької сільської ради встановлено незаконно розміщені автотранспортні засоби у кількості 15 одиниць на землях житлової та громадської забудови села Романівка по вулиці Військове містечко. Дані автотранспортні засоби перешкоджають  вільному доступу власників до об’єктів нерухомого майна. З метою вирішення ситуації, яка склалася, громадянину, яким були встановлені транспортні засоби, направлено припис із пропозицією звільнити територію громадського призначення від автотранспортних засобів.

Фото без опису