ПОВІДОМЛЕННЯ про врахування пропозицій громадськості у проект містобудівної документації щодо розробки Детального плану території земельної ділянки (кадастровий номер 1820880300:06:000:0662)

Дата: 11.06.2021 16:34

ПОВІДОМЛЕННЯ

Замовник: Райгородоцька сільська рада

Розробник: ФО-П Морозова Л.В.

Мета розробки ДПТ:  Визначення можливості зміни цільового призначення земельної ділянки (територія колишнього господарського двору с. Буряки) для обслуговування існуючих будівель і споруд та розміщення нових об’єктів за межами населених пунктів Буряківського старостинського округу Райгородоцької сільської ради, Бердичівського району.

Основний техніко-економічний показник ДПТ: площа земельної ділянки – 2,0 га.

Ознайомлення з матеріалами ДПТ:  у відділі земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою Райгородоцької сільської ради  (м. Бердичів, пл. Соборна, 23, каб.42).

Відповідальна особа: начальник відділу  земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою  (0970253248).

Подання пропозицій із 11.06.2021 року по 10.07.2021 року.

Пропозиції до проекту ДПТ можуть подаватися особами, визначеними частиною сьомою Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555.

Громадські слухання щодо врахування пропозицій громадськості відбудуться о 12ºº год. 12.07.2021 року за адресою: вул. Шевченка,2  (приміщення старостинського округу) в с. Буряки Бердичівського району. Запрошуємо всіх бажаючих.