У Бердичеві слідчі оголосили водієві про підозру у вчиненні ДТП з травмуванням дитини

Дата: 23.11.2021 16:14

Фото без опису

Поліцейські зібрали необхідні свідчення та докази щодо обставин дорожньо-транспортної пригоди. Під керівництвом Бердичівської окружної прокуратури вони оголосили про підозру 40-річному місцевому жителю у порушення правил безпеки дорожнього руху, у результаті якого травми отримав 9-річний хлопчик. Слідство триває.

Як з’ясували правоохоронці під час досудового розслідування, на початку жовтня водій ВАЗівки, 40-річний бердичівлянин, рухався вулицею райцентру. На одному з перехресть він не врахував дорожньої обстановки та не вибрав безпечної швидкості руху, у результаті здійснивши наїзд на 9-річного пішохода, який перетинав проїзну частину дороги.

Хлопчик отримав тілесні ушкодження та був госпіталізований до реанімаційного відділення міської лікарні. Лікарям вдалося врятувати його життя, нині дитина знаходиться вдома та проходить відновну терапію.

Зібравши необхідні свідчення та докази, а також експертні висновки, слідчі Бердичівського районного відділу поліції повідомили чоловікові про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Чоловікові може загрожувати до 3 років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий же період.

Досудове розслідування триває.

Бердичівський районний відділ поліції