Поліція з’ясовує обставини ДТП у Бердичівському районі

Дата: 24.11.2021 11:48

Фото без опису

Дорожньо-транспортна пригода сталася 23 листопада близько 17:50 в с. Великих П’ятигірках Райгородоцької громади.

Попередньо, водій автомобіля «Volkswagen», 24-річний бердичівлянин, здійснив зіткнення з гужовою повозкою, що рухалась у попутному напрямку.

У результаті ДТП водій та пасажир автомобіля, 24-річний місцевий житель, отримали тілесні ушкодження. Пасажира було госпіталізовано до медичного закладу м. Житомира.

Також травми отримав пасажир воза, 38-річний житель села, якого було ушпиталено до хірургічного відділення Бердичівської лікарні.

Нині триває встановлення всіх причин та обставин ДТП.

Водночас поліцейські закликають водіїв до уважності та суворого дотримання Правил дорожнього руху. Враховуйте важливі фактори, які впливатимуть на безпеку вашої поїздки: пору доби, погодні умови, дорожнє покриття тощо.

Обирайте таку швидкість руху, щоб ви могли постійно контролювати транспортний засіб і мали змогу вчасно і безпечно зреагувати на зміну дорожньої обстановки.

Водіям гужового транспорту необхідно пам’ятати, що віз повинен бути обладнаний світлоповертачами. Для руху в темну пору доби та в умовах недостатньої видимості на гужовому транспорті необхідно увімкнути ліхтарі: спереду — білого кольору, ззаду — червоного кольору, що встановлюються з лівого боку воза.

Відділ комунікації поліції Житомирської області