A A A K K K
для людей із порушенням зору
Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Бердичівська ДПІ: Про подання платниками екологічного податку декларації у разі відсутності об’єктів декларування

Дата: 24.11.2021 14:36
Кількість переглядів: 79

Бердичівська ДПІ інформує, що форма Податкової декларації екологічного податку затверджена наказом Мінфіну від 17.08.2015 року № 715.

Невід’ємною частиною Податкової декларації екологічного податку є 6 типів додатків. Відповідний тип додатка забезпечує обчислення податкового зобов’язання  за відповідним видом об’єкта оподаткування – викиди в атмосферне повітря, скиди забруднюючих речовин у водні об’єкти та інші.

За відсутності у платника відповідного виду об’єкта оподаткування тип додатка, у якому обчислюється податкове зобов’язання для такого об’єкта оподаткування, до Податкової декларації екологічного податку не додається.

Також, п. 250.9 ст. 250 Податкового кодексу передбачено, що якщо платник податку з початку звітного року не планує здійснення викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів протягом звітного року, то такий платник податку повинен повідомити про це відповідний контролюючий орган за місцем розташування джерел забруднення та скласти заяву про відсутність у нього у звітному році об'єкта обчислення екологічного податку. В іншому разі платник податку зобов'язаний подавати податкові декларації відповідно ст. 250 Податкового кодексу.

Таким чином, платник податків, який подав до контролюючого органу заяву  про відсутність у нього у звітному році об’єкта обчислення екологічного податку та у звітних періодах  поточного року не здійснював викидів, скидів забруднюючих речовин, розміщення відходів, утворення радіоактивних відходів не подає за ці звітні періоди Податкову декларацію екологічного податку. В іншому випадку подається податкова декларація з відповідними додатками, за тими видами об’єктів оподаткування, по яких у минулому здійснювалося обчислення податкових зобов’язань.

                                                 

                                                   Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано