ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ТПРИЗНАЧЕННЯ , ОЧІКВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

Дата: 25.11.2021 15:21

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ТПРИЗНАЧЕННЯ , ОЧІКВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ  ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

С. Райгородок                                                                                                                  25.11.2021р.

Підстава для публікації обґрунтування: Постанова КМУ ВІДИ16.12.2020Р.№1266 «Про внесення змін до постанов КМУ від 01.08.2013 року №631 і від 11.10.2016р.№710», постанова КМУ від 11.10.2016 р. №710 «Про ефективне використання держаних коштів»(зі змінами)

Мета проведення закупівлі: необхідність здійснення закупівлі- це забезпечення безперебійної роботи технологічного процесу установ та вуличного освітлення Райгородоцької сільської ради

Код ЄДРПОУ-  04345569

ВИД ПРОЦЕДУРИ-  Відкриті торги

Ідентифікатор закупівлі-  UA-2021-11-16-002731-c

Предмет закупівлі  - Електрична енергія. Код згідно ДК 021:2015- 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

Місце поставки товару-   на межі балансової вартості між оператором системи розподілу та споживачем

Найменвання товару

Од.виміру

Електрична енергія. Код згідно ДК 021:2015- 09310000-5 ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ

Електрична енергія (з урахування затвердженого у встановленому  законодавством порядку тариф з передачі електричної енергії(тариф Укренерго))

кВт

Розмір бюджетного призначення -  1 560 000,00 грн- кошти місцевого бюджету.

Очікувана вартість предмета закупівлі -  1 560 000,00 грн. з ПДВ.

Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: При визначені очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про тариф на послугу з передачі електричної енергії оператора системи передачі ПРАТ НЕК «Укренерго», затверджений Регулятором на відповідний розрахунковий період відповідно ЗУ «Про ринок електричної енергії» про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у вільному доступу, в тому числі на спеціалізованих майданчиках та в електронній системі закупівель.

Ціна (тариф) за одиницю товар 1 кВт/год електричної енергії ґрунтується на всіх фактичних складових ціни електроенергії та включає в себе:

• закупівельна ціна на відповідному ринку,
  • тариф встановлений Регулятором для оператора системи передачі,
  • платіж за здійснення операцій купівлі-продажу на відповідному ринку відповідно до його правил, в тому числі затверджений Регулятором,
  • ставку внеску на регулювання
  • Ставка податку на підакцизний товар
  • Націнку Постачальника за послуги з постачання електроенергії
  • Витрати на сплату податків і зборів(обов’язкових платежів,), усі інші витрати необхідні для належної поставки товару.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Параметри якості електроенергії в точках приєднання Споживача у нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам визначеним ДСТУ EN50160:2014, характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загального призначення EN50160:2010IDT

Закупівля електричної енергії, технічні та якісні характеристики предмета закупівлі регулюються ЗУ «Про ринок електричної енергії» далі Закон, Правилами роздрібного ринку електроенергії затвердженими постановою Нацкомісії, що здійснює державне регулювання  сферах енергетики та комунальних послуг  від 14.03.2018 р.№312 зі змінами, ЗУ «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р.№922-VIII зі змінами, Кодексом системи розподілу затвердженим постановою Нацкомісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018р.№310, Порядком забезпечення стандартів якості електропостачання та надання компенсацій споживачам за їх недотримання затвердженим постановою НКРЕП від 12.06.2018р. №375 та іншими нормативно-правовими актами що стосуються предмета закупівлі.

Технічні та якісні  характеристики  предмета закупівлі визначені відповідно дод.2 до тендерної документації. У разі якщо інформація про технічні та якісні  характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретну торгівельну марку чи фірму, патент конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження  або виробника то такі посилання слід читати з виразом «або еквівалент»