Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ у зв'язку з проведенням конкурсу на визначення надавачів послуг щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і є жителями Райгородоцької сільської територіальної громади

У зв'язку з проведенням  конкурсу на визначення надавачів послуг щодо пільгового медичного обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і є жителями Райгородоцької сільської територіальної громади конкурсна комісія інформує, що засідання конкурсної комісії призначено на  25.03.2021 за адресою: м.Бердичів, пл.Соборна,23 адмінприміщення.

08:34 19.03.2021

ОГОЛОШЕННЯ про засідання конкурсної комісії у зв'язку з проведенням конкурсного добору (конкурсу) на посаду директора Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради»

У зв'язку з проведенням конкурсного добору (конкурсу) на посаду директора  Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради» конкурсна комісія інформує, що засідання конкурсної комісії призначено на  09.03.2021 за адресою: м.Бердичів, пл..Соборна ,23 адмінприміщення  .

15:25 04.03.2021

Оприлюднення документів, які надійшли від гр.Кобилінського Л.П., який має намір брати участь у конкурсному доборі

У зв'язку з проведенням конкурсного добору (конкурсу) на посаду директора  Комунального закладу «Центр культури і дозвілля Райгородоцької сільської ради» відповідно до ч.5 ст.21-4 Закону України «Про культуру» оприлюднює документи, визначені у частині другій цієї статті, які надійшли від гр.Кобилінського Л.П., який має намір брати участь у конкурсному доборі (конкурсі).

09:38 01.03.2021

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС на посади педагогічних працівників КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради оголошує конкурсний відбір на посади педагогічних працівників комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (далі – КУ «ІРЦ» Райгородоцької сільської ради;), а саме:

09:12 22.02.2021