A A A K K K
для людей із порушенням зору
Райгородоцька громада
Житомирська область, Бердичівський район

Про бюджет Райгородоцької сільської територіальної громади на 2021 рік (06549000000)

 

Україна

РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

   Р І Ш Е Н Н Я

 

                                                             

Четверта  сесія                                                                      VIІΙ скликання                                    

 

від 23.12.2020 року                                                                          № 49

 

Про  бюджет

Райгородоцької сільської

територіальної громади на 2021 рік

(06549000000)

 

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, та враховуючи висновки комісії з питань бюджету, комунальної власності та  соціально-економічного розвитку сільська  рада
           

В И Р І Ш И Л А:

 

  1. Визначити на 2021 рік:

 

1) Доходи  бюджету сільської територіальної громади у сумі  70 760 240,00 гривень, у тому числі доходи  загального фонду бюджету сільської територіальної громади  – 69 800 240,00 гривень та доходи спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади – 960 000,00 гривень  згідно з    додатком 1 до рішення.

    1. Видатки бюджету сільської територіальної громади у сумі  70 760 240,00 гривень, у тому числі видатки загального фонду бюджету сільської територіальної громади – 68 730 653,00 гривень та видатки спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади  – 2 029 587,00 гривень. згідно з додатком 3 до рішення.

3) Профіцит за загальним фондом бюджету сільської територіальної громади  у сумі   1 069 587,00 гривень, напрямом використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком 2 до рішення.

4) Дефіцит за спеціальним фондом бюджету сільської територіальної громади  у сумі  1 069 587,00 гривень, джерелом покриття якого визначити надходження із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно  з додатком 2 до рішення.

5) Оборотний залишок бюджетних коштів бюджету  сільської територіальної громади у розмірі 15 000 гривень, що становить 0,02 відсотка видатків загального фонду бюджету сільської територіальної громади, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами, згідно з додатком 3 до рішення.

 

3. Затвердити на 2021 рік міжбюджетні трансферти згідно з  додатком 4 до рішення.

 

4. Надати право виконкому сільської ради, у разі затвердження міжбюджетних трансфертів у державному та місцевих бюджетах, бюджету сільської територіальної громади вносити зміни до доходів/фінансування та видатків бюджету, з наступним затвердженням сільською радою.

 

5. Затвердити розподіл витрат бюджету сільської територіальної громади на реалізацію місцевих/регіональних  програм у сумі  855 000,00  гривень згідно з додатком 6 до рішення.

 

6. Установити, що до джерел формування  загального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік належать доходи, визначені статтею 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені статтями 97, 101 Бюджетного кодексу України.

 

7. Установити, що  джерелами формування спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади на 2021 рік є :

1) у частині доходів - надходження, визначені пунктами 4.1, 6 частини 1 статті 691 Бюджетного кодексу України;

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України.

 

8. Установити, що у 2021 році кошти отримані до спеціального фонду бюджету сільської територіальної громади згідно з відповідними пунктами статті 691 Бюджетного кодексу України спрямовуються на реалізацію заходів, визначених статтями 89,91 Бюджетного кодексу України, а кошти, отримані  до спеціального фонду згідно з пунктом 10 частини 1 статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються відповідно на реалізацію заходів, визначених частиною 2 статті 71 Бюджетного кодексу України.

 

 9. Визначити на 2021 рік, відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України, захищеними видатками бюджету сільської територіальної громади видатки загального фонду на:

 

оплату праці працівників бюджетних установ;

придбання медикаментів  та перев’язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам;

соціальне забезпечення.

 

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право керівнику фінансового відділу  Райгородоцької сільської ради, визначеному Кабінетом Міністрів України позики на покриття тимчасових касових розривів бюджету сільської територіальної громади, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами, з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

 

11. Головним розпорядникам коштів бюджету сільської територіальної громади:

1) затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цього рішення;

2) здійснювати управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечити доступність інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:

 публічне представлення та публікацію інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2022 року;

 оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;

4) забезпечити взяття бюджетних зобов'язань та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання.

 

12.  Надати право виконавчому комітету Райгородоцької сільської ради приймати рішення щодо передачі бюджетних призначень на виконання функцій або надання послуг, на яке надано бюджетне призначення, від одного головного розпорядника бюджетних коштів до іншого, за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку, відповідно до частини 6 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку встановленому Кабінетом Міністрів України.

13.  У процесі виконання бюджету сільської територіальної громади, надати право виконавчому комітету сільської ради приймати рішення у межах загального обсягу бюджетних призначень, передбачених головному розпоряднику бюджетних коштів, щодо перерозподілу видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи  додаткові дотації та субвенції, а також збільшення обсягу видатків розвитку за рахунок зменшення обсягу інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), за погодженням з постійною комісією сільської ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку  відповідно до частини 8 статті 23 Бюджетного кодексу України, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

 

14. Рішення набирає чинності з 01 січня 2021 року.

 

15. Додатки 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

16. Виконавчому комітету Райгородоцької сільської ради опублікувати дане рішення на офіційному веб-сайті Райгородоцької об’єднаної територіальної громади та в газеті «Земля Бердичівська» не пізніше ніж у десятиденний строк з дня його прийняття.

 

17. Контроль  за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та  соціально-економічного розвитку.

 

 

 

 

Сільський   голова                                                                        Максим САМЧИК

Додаток 1

Додаток 1.1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано