На базі Романівського ЗЗСО відбувся І етап виставки перспективного педагогічного досвіду «Сучасна освіта Житомирщини -2022»

Дата: 29.12.2021 10:53

Фото без опису

28 грудня на базі Романівського ЗЗСО відбувся І етап виставки  перспективного       педагогічного   досвіду «Сучасна освіта Житомирщини -2022», організований відділом освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради.

На виставці були представлені роботи педагогічних колективів Романівського ЗЗСО, Бистрицького ЗЗСО, Великопятигірського ЗЗСО, Маркушівського ЗЗСО, Озадівського ЗЗСО, Райгородоцького ЗЗСО. Педагоги  - практики  представили     на виставку  результати    творчої  діяльності  та  науково  -  методичної  роботи. Серед  них   наочні,  навчально-методичні   та  дидактичні  посібники,  порадники,  збірники усних вправ,  диктантів. Кожна робота, яка  була презентована її авторами,  є цікавою, змістовною та корисною для використання в роботі.

Учасниками семінару також був представлений обряд "Свята вечеря". Так, учні Романівської школи відтворили старовинний обряд Святої вечері напередодні Різдва. Дійство проходило у шкільному музеї з дотриманням усіх обрядовостей: урочисте внесення дідуха, стеління соломи на достаток, обдаровування худоби та птиці, обв'язування ложок, заговорювання морозу, вітру, вовка... Господиня разом із дітьми приготувала дванадцять піснях страв і, проголосивши молитву, всі члени родини приступили  до вечері. Вечеряючи вони гомоніли про щось радісне, важливе, щасливе. Всі були сповнені надій та сподівань на краще...

Порадувала присутніх виставка новорічних та різдвяних виробів «Зимова казка», у композиціях якої відобразилась оригінальність задумки, фантазія та старанність учнів.

Наприкінці заходу кожен учасник отримав солодкий подарунок – імбирний пряник у вигляді новорічного чобітка.

Фото без опису