Інформація про виконання бюджету Райгородоцької сільської ради за перше півріччя  2021 року

Дата: 12.07.2021 12:25

Інформація про виконання бюджету Райгородоцької сільської ради

за перше півріччя  2021 року

За підсумками першого півріччя 2021 року обсяг сільського бюджету   по Райгородоцькій сільській раді (надалі-сільський бюджет) по доходам склав                35 725,5 тис.грн. в тому числі по загальному фонді – 34049,7 тис.грн., по спеціальному –1675,8 тис.грн.

Сума власних надходжень загального фонду сільського бюджету за перше півріччя 2021 року  забезпечена в сумі  10 891,5 тис.грн.

Виконання затверджених планових показників загального фонду у звітному періоді становить  85,7%, без врахування трансфертів – 69,9%.

Сплата найбільш ємкого надходження сільського бюджету  - податку з доходів фізичних осіб  із доходів платника податку у вигляді заробітної плати - у звітному періоді становить  6431,9  тис.грн., від  орендної плата за земельні частки (паї)– 670,0 тис.грн.

Також у звітному періоді надійшло 24412,9 тис.грн. офіційних трансфертів, з яких:

• Додаткової дотації з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я в сумі  - 586,8 тис.грн.,
  • Освітніх субвенцій – 18324,7 тис.грн.;
  • Базова дотація – 2611,8 тис.грн.
  • Інша субвенція з обласного та місцевих бюджетів - 2209,6 тис.грн.,
  • Субвенція на охорону здоров’я – 680,0 тис.грн.

Загальний обсяг проведених видатків за  перше півріччя  2021 року становить 33 625,2 тис.грн.  З цієї суми за рахунок коштів загального фонду використано – 31 573,1 тис.грн., спеціального – 2052,1 тис.грн.

У звітному періоді на видатки по оплаті праці і нарахування на заробітну плату  працівникам  установ сільського бюджету спрямовано – 27 269,6 тис.грн., по розрахункам за спожиті енергоносії спрямовано – 1210,2 тис.грн., продукти харчування – 308,0 тис.грн.

На проведення капітальних видатків за перше півріччя 2021 року спрямовано –  1577,6 тис.грн.

Видатки загального фонду профінансовано в межах надходжень до бюджету сільської ради та зареєстрованих зобов’язань в органах державної казначейської служби.

Заробітна плата працівників установ сільського бюджету виплачена у встановлені терміни в повному обсязі. Своєчасно проведено розрахунки за спожиті енергоносії.

Фінансовий відділ

Райгородоцької сільської ради