«Про доповнення до рішення від 24.09.2021р. №395 «Про деякі питання управління майном комунальної власності»

Дата: 08.02.2022 09:27

БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дев’ятнадцята сесія                        с.Райгородок                         VIIІ скликання

від 03.02.2022р.                                                                                               № 540

«Про доповнення

до рішення від 24.09.2021р. №395

«Про деякі питання управління

майном комунальної власності»

З метою ефективного використання майна комунальної власності,  відповідно до глави 58 Цивільного кодексу України, Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019 №157-ІХ, постанови Кабінету Міністрів України «Про деякі питання оренди державного та комунального майна» від 03.06.2020 №483, пункту 31 частини першої статті 26 та ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

1. Доповнити Перелік першого типу об’єктів комунального майна  для передачі в оренду з проведенням аукціону, що затверджений рішенням Райгородоцької сільської ради від 24.09.2021р. №395 «Про деякі питання управління майном комунальної власності» (Додаток 1) та включити  наступний об’єкт:

Балансоутримувач/

Орендодавець

Загальна

площа (кв.м.), місце розташування

Цільове використання

КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району»

м.Бердичів вул.Санаторна,22

19,5

Частина першого поверху лікувального корпусу

Комерційне використання

(для розміщення об’єкта торгівлі продуктами харчування та надання послуг мобільного харчування)

1. Внести зміни в пункт 8 Переліку другого типу об’єктів комунального майна  для передачі в оренду без проведення аукціону, що затверджений рішенням Райгородоцької сільської ради від 24.09.2021р. №395 «Про деякі питання управління майном комунальної власності» (Додаток 2) та змінити площу орендованого майна на «62,4 м.кв. Частина першого поверху поліклініки (кабінети 72,73,74,75 згідно технічного паспорту №11347 від 28.10.2021р.).

2.1. Доповнити Перелік другого типу позицією 12:

Балансоутримувач

Відомості про  орендаря

Загальна

площа (кв.м.)

Цільове використання

КНП «Центральна районна лікарня Бердичівського району»

м. Бердичів, вул. Санаторна,22

Квартирно-експлуатаційний відділ м.Житомир, код ЄДРПОУ  08492505

Частина приміщення відділення швидкої допомоги, хірургічне відділення

(Б-1) – 451,6 м.кв., частина пральні (С-1),  згідно технічного паспорту №11347 від 28.10.2021р.

Розміщення військових частин сил територіальної оборони Збройних сил України

1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК