Про надання одноразової грошової допомоги громадянам

Дата: 10.05.2022 09:10

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від    06.05.2022 року                         с.Райгородок                                        № 34

Про надання одноразової грошової допомоги

громадянам

Заслухавши інформацію про надання одноразової грошової допомоги громадянам, керуючись ст. 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішень сільської ради від 22.01.2021 р. № 133 «Про затвердження  Програми «Турбота» по поліпшенню соціального  захисту громадян Райгородоцької сільської ради на 2021-2025 роки», від  03.02.2022 року № 538 «Про Програму соціальної підтримки учасників  АТО/ООС, родин загиблих, померлих, зниклих безвісти учасників АТО/ООС та Героїв Небесної Сотні, зареєстрованих на території Райгородоцької сільської ради, на 2022-2025 роки»,  виконавчий комітет сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати одноразову грошову допомогу гр. Генераловій Ользі Олександрівні жительці села  Озадівка в сумі 10000 грн. ( десять тисяч гривень) на поховання брата Маюна Ярослава Анатолійовича, який загинув під час російсько-української війни.
  2. Надати одноразову грошову допомогу гр. Новаковській Тамілі Казимирівні жительці села Райгородок в сумі 2000 грн. (дві тисячі гривень) на лікування.
  3.  Надати одноразову грошову допомогу гр. Головіній Тетяні Олегівні жительці села Райгородок в сумі 2000 грн. (дві тисячі гривень) на лікування сина.
  4. Надати одноразову грошову допомогу гр. Григоренко Юлії Петрівні жительці села Андріяшівка в сумі 2000 грн. (дві тисячі гривень) на лікування.
  5. Надати одноразову грошову допомогу гр. Гончарук Ганні Іванівні жительці села Маркуші в сумі 2000 грн. (дві тисячі гривень) на лікування.
  6. Надати одноразову грошову допомогу гр. Легкому Сергію Миколайовичу жителю села Романівка в сумі 5000 грн. (п'ять тисяч гривень) на лікування.
  7. Провести виплату одноразової грошової допомоги громадянам.
  8. Внести дане рішення на розгляд і затвердження чергової сесії сільської ради.

Сільський голова                                                Максим САМЧИК