Про припинення юридичної особи шляхом ліквідації Комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради»

Дата: 25.11.2020 18:40

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Перша сесія                                                                               VIIІ скликання

від 20.11. 2020 р.                                                                           №   16

Відповідно до ст.ст.104, 105, 110-112 Цивільного кодексу України, ст.ст. 58-61 Господарського кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», cт.ст.,26,60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

1. Припинити юридичну особу шляхом ліквідації – Комунальну установу «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради» (код ЄДРПОУ 43094982).

2. Заступнику сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальнику відділу з юридичних питань, земельних та комунальних відносин Вороновичу С.М. вжити заходів щодо публікації відповідних повідомлень в друкованому засобі масової інформації.

3. Визначити, що вимоги кредиторів приймаються протягом двох місяців з дати публікації повідомлення в друкованому засобі масової інформації та вважаються анульованими з моменту внесення до єдиного державного реєстру запису про припинення юридичної особи – комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради».
         4. Утворити комісію з припинення юридичної особи – комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради» (далі – ліквідаційна комісія) та затвердити її у наступному складі:

Голова комісії - Воронович Сергій Михайлович

Завідей Світлана Петрівна

Ящук Ганна Анатоліївна

5. Уповноважити голову ліквідаційної комісії Вороновича С.М.  представляти інтереси  комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради» та вчиняти всі необхідні дії щодо державної реєстрації її припинення.

6.Голові ліквідаційної комісії забезпечити:
1) Подання державному реєстратору документів, необхідних для проведення державної реєстрації щодо припинення юридичної особи – комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради».
2) Виконання функціональних обов'язків директора комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради» на період здійснення процедури з припинення юридичної особи.

3) Проведення  інвентаризації  майна,  що  знаходиться на балансі комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради».
4) Передачу  наявного на балансі комунальної установи «Центр соціальних послуг Райгородоцької сільської ради»майна на баланс Відділу соціального захисту Райгородоцької сільської ради ради.
5) Подання на затвердження сесії Райгородоцької сільської ради акта ліквідаційної комісії з ліквідаційним балансом.
6) Здійснення інших заходів та вчинення необхідних дій, передбачених чинним законодавством при здійсненні процедури з припинення юридичної особи шляхом ліквідації.
7) Здійснити звільнення попереджених про наступне вивільнення працівників установи  відповідно   до п.1 ст.40  Кодексу Законів   про працю України.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на сільського голову.

Сільський голова                                                                  Максим САМЧИК