Про реорганізацію Романівської сільської ради

Дата: 10.12.2020 19:15

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Друга сесія                                                                               VIIІ скликання

від 07.12.2020р.                                                                                      №  25

Про реорганізацію Романівської сільської ради

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій»  відповідно до Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», сільська рада

1. Припинити юридичну особу  - Романівська сільська рада Бердичівського району Житомирської області (адреса: 13319, Житомирська область, Бердичівський район, с. Романівка вул. Луганська,101/А код ЄДРПОУ 04345552) шляхом приєднання до Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області (адреса: 13362, Житомирська область, Бердичівський район, с.Райгородок, вул.Соборна 11, код ЄДРПОУ 04345569).

2. Створити комісію з реорганізації юридичної особи – Романівської сільської ради у складі: Самчик Максим Юрійович - голова комісії з реорганізації  –

члени комісії:

Борова Юлія Казимирівна

- Дорошенко Оксана Анатоліївна

3. Комісії з реорганізації Романівської сільської ради у строк до 01.01.2021 року провести процедури інвентаризації активів та зобов’язань Романівської сільської ради та підготувати передавальний акт для прийняття на баланс Райгородоцької сільської ради майна та зобов’язань Романівської сільської ради.

1. Уповноважити голову комісії з реорганізації подати документи про припинення юридичної особи – Романівської сільської ради для внесення до Єдиного Державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців відповідного запису.
  2. Райгородоцьку сільську раду вважати правонаступником активів, пасивів і боргових зобов’язань Романівської сільської ради.

Сільський голова                                                               Максим САМЧИК