Про внесення змін до рішення від 20.11.2020р. №9 «Про затвердження структури та загальної штатної чисельності апарату Райгородоцької сільської ради та її виконавчих органів»

Дата: 30.12.2020 11:49

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П’ята  сесія                                                                               VIІI скликання

від 29.12. 2020 р.  №    74

Розглянувши пропозицію сільського голови Самчика М.Ю., керуючись  частиною першою статті 11, пунктом 5 частини 1 статті 26, пунктом 6 частини четвертої статті 42, частиною першою статті 54, статтею 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Внести зміни в пункт 4 рішення Райгородоцької сільської ради від 20.11.2020р. №9»Про затвердження структури та загальної штатної чисельності апарату Райгородоцької сільської ради та її виконавчих органів» та замінити дату з «25.01.2021р.» на «01.01.2021р.».
  2. Внести зміни до рішення Райгородоцької сільської ради №461 від 29.05.2020 року «Про внесення змін структури та штатної чисельності Райгородоцької сільської ради»
    1. У Відділ з юридичних питань, земельних та комунальних відносин (Розділ 4.) посаду «4.4.Інспектор з контролю за виконанням доручень» - «2»  штатні одиниці.
    2. В Обслуговуючий персонал (Розділ 7.) «Прибиральник службових приміщень» «2» штатні одиниці замінити на «4» штатні одиниці.
    3. Доповнити позицію 7.4 Охоронник «0,5 штатні одиниці».

Сільський голова                                                        Максим САМЧИК