Про КП «Трудовий архів Бердичівського району»

Дата: 30.12.2020 11:50

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П’ята       сесія                                                                          VIII скликання

від  29.12. 2020р.  №     76

Про КП «Трудовий архів Бердичівського району»

Відповідно до статті 142 Конституції України, Бюджетного та Цивільного кодексів України, статей 1, 16, 29, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Бердичівської районної ради від 03.11.2020р. №630 «Про КП «Трудовий архів Бердичівського району» зі змінами, сільська рада

1. Надати згоду та стати співзасновником Комунального підприємства  «Трудовий архів Бердичівського району» (код ЄДРПОУ 36711025, 13300, Житомирська область, м.Бердичів, вул.Шевченка, 21).
  2. Затвердити в новій редакції Статут Комунального підприємства  «Трудовий архів Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських та Бердичівської міської рад  Житомирської області (додається).

3. Надати згоду на отримання у спільну комунальну власність основні засоби (оборотні та необоротні активи, рухоме майно) Комунального підприємства «Трудовий архів Бердичівського району» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської, Швайківської сільських та Бердичівської міської рад  Житомирської області та нерухоме майно, а саме:

- частину нежитлового приміщення площею 161,7 м.кв. за адресою:  Житомирська область, м.Бердичів, вул.Шевченка, 21.

4. Уповноважити директора КП «Трудовий архів Бердичівського району» Якименко Надію Леонідівну на здійснення заходів, пов’язаних з державною реєстрацією змін в установчих документах підприємства та відомостях про право власності на майно.

Сільський голова                                                          Максим САМЧИК