Про КП ОДЮЗ «Березовий гай»

Дата: 30.12.2020 11:52

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

П’ята      сесія                                                                          VIII скликання

від  29.12. 2020р.  №     77

Про КП ОДЮЗ «Березовий гай»

Відповідно до статті 142 Конституції України, Бюджетного та Цивільного кодексів України, статей 1, 16, 29, 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.4 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», враховуючи рішення Бердичівської районної ради від 03.11.2020р. №629 «Про КП ОДЮЗ «Березовий гай», сільська рада

1. Надати згоду та стати співзасновником Комунального підприємства Оздоровчого дитячо-юнацького закладу «Березовий гай» Бердичівського району Житомирської області (код ЄДРПОУ 36533065, Житомирська область, Бердичівський район, с.Скраглівка, вул.Чуднівська, 85В).

2. Перейменувати та затвердити Статут Комунального підприємства Оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад Бердичівського району Житомирської області  (додаток 1).

3. Надати згоду на отримання у спільну комунальну власність основні засоби Комунального підприємства Оздоровчий дитячо-юнацький заклад «Березовий гай» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад Бердичівського району Житомирської області, оборотні та необоротні активи, рухоме та нерухоме майно, а саме:

- будівлі Оздоровчого табору «Березовий гай» (згідно додатку 2);

- земельну ділянку площею 5,5788 га, кадастровий номер 1820886000:08:000:7122;

- земельну ділянку площею 0,4793 га, кадастровий номер 1820886000:08:000:0059.

4. Уповноважити директора КП ОДЮЗ «Березовий гай» Гришковецької селищної, Райгородоцької, Семенівської та Швайківської сільських рад Бердичівського району Житомирської області Шевчук Валентину Петрівну на здійснення заходів, пов’язаних з державною реєстрацією змін в установчих документах підприємства та відомостях про право власності на майно.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК