Про зміну засновника КП«Містечко+»

Дата: 27.01.2021 17:48

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Шоста сесія                                                                               VIIІ скликання

від 22.01.2021р.                                                                                     № 100

Про зміну засновника КП«Містечко+»

Відповідно до ст..142 Конституції України, Господарського кодексу України, ст.107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» зі змінами, внесеними Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій»,  враховуючи   реорганізацію Романівської сільської ради шляхом приєднання до Райгородоцької сільської ради відповідно до рішення Райгородоцької сільської ради від 07.12.2020р. 25 «Про реорганізацію Романівської сільської ради», враховуючи рекомендації постійних комісій сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку та з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань, сільська рада

1. Стати засновником юридичної особи - Комунального підприємства «Містечко+» Романівської сільської ради (13319, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, с.  Романівка, вул. Луганська, 101 А,                  код ЄДРПОУ 41941359).

1.  Перейменувати Комунальне підприємство «Містечко+» Романівської сільської ради в Комунальне підприємство «Містечко+» Райгородоцької сільської ради.

1.  Затвердити Статут Комунального підприємства «Містечко+» Райгородоцької сільської ради (Додаток 1).

1. Уповноважити директора Комунального підприємства «Містечко+» Райгородоцької сільської ради Вовк Антоніну Макарівну (ІПН 2098819663) на подання відповідних документів для державної реєстрації змін в установчих документах закладу.
  2. Прийняти із комунальної власності Романівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області у комунальну власність Райгородоцької сільської ради (основні засоби, оборотні та необоротні активи, тощо), які перебували на балансі КП «Містечко+» Романівської сільської ради та передати їх на баланс (в оперативне управління) Комунального підприємства «Містечко+» Райгородоцької сільської ради.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                                     Максим САМЧИК

СТАТУТ