Про внесення змін до Договору оренди землі № 1/57-18-ДО від 11.01.2018 року з гр.Барановським В.А

Дата: 23.02.2021 17:03

Сьома  сесія                                                                                     VIIІ скликання

від 18.02.2021р.                                                                                             №  175

Про внесення змін до Договору оренди

землі № 1/57-18-ДО від 11.01.2018 року з

гр.Барановським В.А

Заслухавши інформацію начальника відділу земельних відносин, архітектури, містобудування та благоустрою апарату Райгородоцької сільської ради про вимоги земельного законодавства в частині зміни власника земельної ділянки, керуючись ст. 148¹ Земельного кодексу України, ст.ст. 12, 30 Закону України «Про оренду землі», пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши заяву гр. Барановського Валерія Анатолійовича,  враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1.Укласти додаткову угоду до договору оренди землі № 1/57-18-ДО від 11.01.2018 року укладеного між Головне управлінні Держгеокадастру у Житомирській області та  Барановський Валерій Анатолійович,  а саме:

«Замінити сторону орендодавця із назви «Головне управління Держгеокадастру у Житомирській області», на нову назву: «Райгородоцька сільська рада Бердичівського району Житомирської області».

« Замінити  п. 3.1 Договір укладено на 7 (сім) років, на 3.1 Договір укладено на 49 (сорок дев’ять) та  п.4.1  Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі в розмірі 12% від нормативно грошової оцінки земельної ділянки , що становить 49685,17 (сорок дев’ять тисяч шістсот вісімдесят п’ять гривень 17 коп.)  на п.4.1 Орендна плата вноситься Орендарем у грошовій формі в розмірі 10% від нормативно грошової оцінки земельної ділянки , що становить 41404,56 (сорок одна  тисяча  чотириста чотири гривень 56  коп.)»

2. Доручити сільському голові Самчику М.Ю. підписати додаткову угоду про внесення змін до договору оренди землі № 1/57-18-ДО від 11.01.2018 року з Барановським Валерієм Анатолійовичем». в частині заміни орендодавця та строку дії договору.

3. Інші умови Договору залишаються незмінними.

4.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                    Максим САМЧИК