Про передачу в оренду земельної ділянки ТОВ «Агро-Райгородок» загальною площею 0,5000 га

Дата: 17.03.2021 09:25

Р І Ш Е Н Н Я

Восьма   сесія                                                                                      VIII скликання

від 12.03.2021р.                                                                                                 № 198

Про передачу в оренду

земельної ділянки ТОВ «Агро-Райгородок»

загальною площею 0,5000 га

Керуючись статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 22, 93, 122, 124, 134 п.21 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши заяву директора Барановського Валерія Анатолійовича та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  загальною площею 0,5000 га ТОВ «АгроРайгородок» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  2. Передати в оренду ТОВ «Агро-Райгородок» земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 0,5000 га (кадастровий номер 1820885201:04:001:8114) с.Райгородок вул. Лісова,7 Бердичівського району для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
  3. Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю.  на підписання договору оренди земельної ділянки терміном на 49 років з встановленням орендної плати 12 % від її нормативної грошової оцінки в рік.
  4. Приступати до використання земельної ділянки після здійснення державної реєстрації права оренди у Державному реєстрі речових прав.
  5. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням з дотриманням вимог статей 96 та 103 Земельного кодексу України.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології Райгородоцької сільської  ради.

Секретар ради                                                  Світлана БАРАНОВСЬКА