Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Дата: 17.03.2021 09:48

Р І Ш Е Н Н Я

Восьма  сесія                                                                                     VIIІ скликання

від 12.03.2021р.                                                                                               №202

Про надання дозволу на проведення експертної

грошової оцінки земельної ділянки

Відповідно до законів України  «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оцінку земель» ст.ст.12,122,123,128 Земельного кодексу України, розглянувши заяву гр. Залізного П.М., додані документи та враховуючи рекомендації  постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1.Надати дозвіл громадянину  Залізному Петру Миколайовичу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки  площею 3,00 га (кадастровий номер 1820884501:11:001:8070 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги за адресою с.Озадівка, вул.Будівельників, 2.

2.Виконавчому комітету укласти договір з гр. Залізним П.М. про оплату авансового внеску в рахунок оплати ціни земельної ділянки та замовити проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки в юридичної особи або у фізичної особи-підприємця, які у відповідності з вимогами законодавства мають право виконувати роботи з експертної грошової оцінки землі.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на  постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Секретар ради                                                  Світлана БАРАНОВСЬКА