Дата: 15.06.2021 15:07

Десята  сесія                                                                                      VIII скликання

від 10.06.2021р.                                                                                          № 272

Про відмову у затвердженні технічної

документації із землеустрою щодо встановлення

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості) в с.Гардишівка

території Райгородоцької сільської ради

Відповідно до пункту 34 статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12,81,116,118,121,122,186 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України «Про землеустрій» та, розглянувши заяви громадянина Іщука Євгена Захаровича про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), які розташовані в межах села Гардишівка Райгородоцької сільської ради  та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1.Відмовити у затвердити громадянину Іщуку Євгену  Зааровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га кадастровий номер 1820881801:09:004:0007 за адресою:  с. Гардишівка,  вулиця Молодіжна,60, у зв’язку з ти що земельна ділянка знаходиться в приватній власності.

2. Відмовити у затвердити громадянину Іщуку Євгену  Зааровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,1848га кадастровий номер 1820881801:09:004:0008 за адресою:  с. Гардишівка ,  вулиця Молодіжна,60ту зв’язку з ти що земельна ділянка знаходиться в приватній власності.

3. Відмовити у затвердити громадянину Іщуку Євгену  Зааровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2156га кадастровий номер 1820881801:09:004:0010 за адресою:  с. Гардишівка у зв’язку з ти що земельна ділянка знаходиться в приватній власності.

4. Відмовити у затвердити громадянину Іщуку Євгену  Зааровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,0401га кадастровий номер 1820881801:09:004:0009 за адресою:  с. Гардишівка ,  вулиця Молодіжна,60ту зв’язку з ти що земельна ділянка знаходиться в приватній власності.

5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                                  Максим САМЧИК