Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Дата: 28.07.2021 10:08

Дванадцята  сесія                                                                                 VIII скликання

Від   23.07. 2021 р.                                                                                  № 336

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення (відновлення)

меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

Відповідно до ст.26,33 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8,25,55 Закону України «Про землеустрій » ст.12,40,116,118,121 Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1. Затвердити громадянці Якимчук Тамарі Сергіївні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Озадівка,  вул. Центральна, 53.

1.1. Передати у власність громадянці  Якимчук Тамарі Сергіївні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Озадівка,  вул. Центральна, 53 кадастровий номер 1820884501:11:004:8104 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

2. Затвердити громадянину Мішайлову Олександру Дмитровичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2000 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Романівка,  вул. Бердичівська, 13.

2.1. Передати у власність громадянину  Мішайлову Олександру Дмитровичу земельну ділянку площею 0,2000 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Романівка,  вул. Бердичівська, 13 кадастровий номер 1820885001:03:001:8048 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

3. Затвердити громадянину  Самку Миколі Ониповичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Райгородок,  вул. Польова, 24.

3.1. Передати у власність громадянці  Самку Миколі Ониповичу земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Райгородок,  вул. Польова, 24, кадастровий номер 1820885201:04:004:8076 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

4. Затвердити громадянці  Мацюк Людмилі Вікторівні технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Райгородок,  вул. Гагаріна, 19.

4.1. Передати у власність громадянці  Мацюк Людмилі Вікторівні земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Райгородок,  вул. Гагаріна, 19, кадастровий номер 1820885201:04:001:8123 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

5. Затвердити громадянину  Мельнику Констянтину Адамовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Лемеші,  вул. Миру, 22а.

5.1. Передати у власність громадянину  Мельнику Констянтину Адамовичу земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Лемеші,  вул. Миру, 22а, кадастровий номер 1820885203:09:002:8026 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

6. Затвердити громадянину  Мадаю Івану Васильовичу технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою:  Житомирська область, Бердичівський район с. Лемеші,  вул. Лесі Українки,11.

6.1. Передати у власність громадянину  Мадаю Івану Васильовичу земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою: Житомирська область, Бердичівський район с. Лемеші,  вул. Лесі Українки,11, кадастровий номер 1820885203:09:002:8027 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд(присадибна ділянка).

Сільський голова                                                            Максим САМЧИК