Про передачу у користування земельної ділянки та укладання договору суперфіцію

Дата: 28.07.2021 10:17

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Дванадцята    сесія                                                                         VIІI скликання

Від 23.07.2021р.                                                                                         № 344

Про передачу у користування земельної

ділянки та укладання договору суперфіцію

Відповідно до статей 79-1, 92, 1021, 122, Земельного кодексу України, статті 413 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Житомирської  обласної державної адміністрації Департаменту регіонального розвитку та враховуючи рекомендації постійної комісії сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, сільська рада

1. Передати в користування Департаменту регіонального розвитку Житомирської  обласної державної адміністрації, який є замовником будівництва об’єкту «Амбулаторія на 1-2 лікаря з житлом по вул. Соборна,23 у с.Райгородок Бердичівського району Житомирської області – будівництво» (кадастровий №1820885201:04:005:8051) за адресою: Житомирська область, Бердичівський район,  с.Райгородок,  вул.Соборна,23, земельну ділянку площею 0.2050 га для 03.03 для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров'я та соціальної допомоги на строк до моменту прийняття об’єкту в експлуатацію безоплатно.
  2.  Уповноважити Райгородоцького сільського голову  Самчика М.Ю.  на підписання договору про встановлення права користування земельною ділянкою (суперфіцію).
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку.

Сільський голова                                                        Максим САМЧИК