Про внесення змін до договору оренди земельної ділянки, шляхом укладання додаткової угоди до договору №12-16 від 21.10.2016 року

Дата: 03.09.2021 11:22

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Тринадцята    сесія                                                                         VIІI скликання

від   30.08. 2021 р.                                                                             №  369

Про внесення змін до договору оренди

земельної ділянки, шляхом укладання

додаткової угоди до договору

№12-16 від 21.10.2016 року

Керуючись статтею 144 Конституції України, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 19, 92, 134,  Розділ X  п.24. Перехідних положень Земельного Кодексу України, стаття 33 Закону України «Про оренду землі», статтею 50 Закону України «Про землеустрій», розглянувши звернення  голови ФГ «Виробник» Самуся В.Л. та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1. Зареєструвати право комунальної власності на земельну ділянку за адресою:  Житомирська область,  Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада село Романівка, провулок ІІ Бердичівський,1 кадастровий номер 1820885000:02:000:0162.

2. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі №12-16 від 21.10.2016р. з Фермерським господарством «Виробник», площею 0,3000 га за адресою: Житомирська область,  Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада село Романівка, провулок ІІ Бердичівський,1 кадастровий номер 1820885000:02:000:0162 ,  а саме:

- «Замінити сторону орендодавця із назви «Бердичівська районна державна адміністрація», на нову назву: «Райгородоцька сільська рада Бердичівського району Житомирської області».

- « Замінити в пункті 8 Договору текст «Договір укладено строком на 5 років)» на текст «Договір укладено на 44 (сорок чотири) роки».

3. викласти пункт 9 Договору в наступній редакції: «Орендна плата вноситься орендарем на розрахунковий рахунок Райгородоцької сільської ради виключно в грошовій формі та розмірі 22240,80 грн. за всю площу в рік, що становить 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.»

4. Інші умови Договору залишаються незмінними

5.Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю.  на підписання додаткової угоди до договору оренди земельної ділянки.

Сільський голова                                                                 Максим САМЧИК