Про передачу в оренду земельної ділянки Капралюк П.В.

Дата: 29.09.2021 12:34

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

Чотирнадцята    сесія                                                                    VIІI скликання

від 24.09.2021р.                                                                                          № 424

Про передачу в оренду

земельної ділянки Капралюк П.В.

Керуючись пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 12, 22, 93, 122, 124, п.2, 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Капралюка Петра Вадимовича та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології,сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду площею 2,0285 га  – для сінокосіння та вирасання худоби .
  2. Передати в оренду гр.Капралюку Петру Вадимовичу земельну ділянку комунальної власності сільськогосподарського призначення площею 2,0285 га (кадастровий номер 1820880200:04:000:0207) за межами с.Андріяшівка Райгородоцької сільської ради Бердичівського району для сінокосіння та вирасання худоби.
  3. Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю.  на підписання договору оренди земельної ділянки терміном на 15 років з встановленням орендної плати 3 % від її нормативної грошової оцінки в рік.
  4. Приступати до використання земельної ділянки після здійснення державної реєстрації права оренди у Державному реєстрі речових прав.
  5. Земельну ділянку використовувати за цільовим призначенням.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології Райгородоцької сільської  ради.

Сільський голова                                                        Максим САМЧИК