Про затвердження проекту землеустрою та передачу в оренду земельної ділянки ФГ «Сєргій-С»

Дата: 29.09.2021 12:35

Чотирнадцята  сесія                                                                 VIIІ скликання

від 24.09.2021 р.                                                                                    №  425

Про затвердження проекту землеустрою

та передачу в оренду земельної ділянки

ФГ «Сєргій-С»

Відповідно до статей 12, 22, 93, 122, 123, 134 Земельного кодексу України,  ст.ст. 12, 30 Закону України «Про оренду землі», ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, розглянувши заяву гр.Вахнюка С.О., враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,6437 га із земель сільськогосподарського призначення для  ведення товарного сільськогосподарського виробництва за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, с.Бистрик, вулиця Урожайна,2.
  2. Передати в оренду ФГ «Сєргій-С» земельну ділянку комунальної власності площею 0,6437 га, кадастровий номер 1820880601:03:002:0302, на якій розташований належний йому об’єкт нерухомого майна за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район, с.Бистрик, вулиця Урожайна,2, для в ведення товарного сільськогосподарського виробництва на 49 років, встановивши орендну плату в розмірі 6% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                                              Максим САМЧИК