Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних  ділянок та передачу у постійне користування КП «Райгородоцьке»

Дата: 08.11.2021 15:46

П’ятнадцята      сесія                                                                   VIIІ скликання

від    03.11.2021 р.                                                                                  № 465

Про затвердження проектів землеустрою

щодо відведення земельних  ділянок

та передачу у постійне користування КП «Райгородоцьке»

Відповідно до ст..26,33 Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.8,50 Закону України «Про землеустрій» ст., 12,116, 186 Розділ X  п.24. Перехідних положень Земельного Кодексу України, розглянувши заяви директора Комунального підприємства «Райгородоцьке» Райгородоцької сільської ради  Сінька Ярослава Володимировича та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії  з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1.Затвердити КП «Райгородоцьке»   проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 1820885200:11:000:0013 з цільовим призначення землі запасу на цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  площею  9,6999га.

1.1Передати у постійне користування  КП «Райгородоцьке»   земельну ділянку площею 9,6999га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада (за межами населеного пункту с.Мартинівка),  кадастровий номер 1820885200:11:000:0013, із земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

2.Затвердити КП «Райгородоцьке»   проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки кадастровий номер 1820884500:01:000:0017 з цільовим призначення землі запасу на цільове призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  площею  5,3724га.

2.1Передати у постійне користування  КП «Райгородоцьке»   земельну ділянку площею 5,3724 га, за адресою Житомирська область, Бердичівський район, Райгородоцька сільська рада (за межами населеного пункту с.Озадівка),  кадастровий номер 1820884500:01:000:0017, із земель сільськогосподарського призначення, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології.

Сільський голова                                      Максим САМЧИК