Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )

Дата: 08.11.2021 15:48

П'ятнадцята  сесія                                                                       VIII скликання

від   03.11.2021 р.                                                                              № 469

Про затвердження технічних документацій

із землеустрою щодо встановлення ( відновлення )

меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості )

Відповідно до ст. 26,33 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 8,25,55 Закону України «Про землеустрій » ст. 12,40,116,118,121Земельного Кодексу України, розглянувши заяви громадян та додані документи, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва, архітектури та екології, сільська рада

1. Затвердити громадянину Машталіру Ігору Станіславовичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Райгородок,  вул. Садова,16а.

1.2. Передати у власність громадянину Машталіру Ігору Станіславовичу     земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є її власністю за адресою с. Райгородок,  вул. Садова,16а, кадастровий номер 1820885201:04:001:8130 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд

( присадибна ділянка).

2. Затвердити громадянці Вовк-Томюк Сніжані Вячеславівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Райгородок,  вул. Богдана Ступки ,36.

2.1. Передати у власність громадянці Вовк-Томюк Сніжані Вячеславівні  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район Райгородок,  вул. Богдана Ступки ,36,  кадастровий номер 1820885201:04:003:8037 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

3. Затвердити громадянину Лисюку Миколі Володимировичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Озадівка,  вул. Лісова ,64а.

3.1. Передати у власність громадянину Лисюку Миколі Володимировичу  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с.Озадівка,  вул. Лісова ,64а,  кадастровий номер 1820884501:11:002:8110 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

4. Затвердити громадянину Давидчуку Володимиру Васильовичу  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Романівка,  вул. Луганська ,32.

4.1. Передати у власність громадянину Давидчуку Володимиру Васильовичу  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с. Романівка,  вул. Луганська ,32,  кадастровий номер 1820885001:03:003:0532 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

5. Затвердити громадянці Романюк Ірині Миколаївні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Романівка,  вул. Луганська ,90.

5.1. Передати у власність  громадянці Романюк Ірині Миколаївні   земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с. Романівка,  вул. Луганська ,90,  кадастровий номер 1820885001:03:003:0522 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

6. Затвердити громадянці Носанчук Олені Миколаївні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Маркуші,  вул. Незалежності,17.

6.1. Передати у власність  громадянці Носанчук Олені Миколаївні  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с. Маркуші,  вул. Незалежності,17,  кадастровий номер 1820883601:01:003:8098 для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

7. Затвердити громадянці Станіно Ірині Анатоліївні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Бистрик,  вул. Вчительська,4.

7.1. Передати у власність  громадянці Станіно Ірині Анатоліївні  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с. Бистрик,  вул. Вчительська,4,  кадастровий номер 1820880601:03:002:0294  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

8. Затвердити громадянці Корнійчук Ніні Степанівні  технічну документацію із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості ) площею 0,2500 га за адресою: с. Велика П’ятигірка,  вул. Братів Огороднійчуків,21.

8.1. Передати у власність  громадянці Корнійчук Ніні Степанівні  земельну ділянку площею 0,2500 га, на якій розташовані об’єкти нерухомого майна (будівля), що є його власністю за адресою Бердичівський район с. Велика П’ятигірка,  вул. Братів Огороднійчуків,21,  кадастровий номер 1820881201:03:001:8105  для будівництва  та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

Сільський голова                                                         Максим САМЧИК