Про продовження трудового договору (контракту) з директором Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ковальчук А.П.

Дата: 07.12.2021 15:19

БЕРДИЧІВСЬКОГО    РАЙОНУ

ЖИТОМИРСЬКОЇ     ОБЛАСТІ

Шістнадцята сесія                                                                        VIІI скликання

від 03.12.2021р.                                                                                         № 484

Про продовження трудового договору

(контракту) з директором Озадівського

ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ковальчук А.П.

Відповідно до ст..26 Закону України «Про місцеве самоврядування», ст.. 39 Закону України «Про повну загальну середню освіту», керуючись Положенням «Про відділ освіти, культури, молоді та спорту», затвердженого рішенням другої сесії VII скликання Райгородоцької сільської ради від 15.01.2019року, п.4.8. Статуту Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, сільська рада

1. Продовжити  термін дії контракту від 05.12.2019р. з директором Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів  Ковальчук Аллою Петрівною, без проведення конкурсу, строком на чотири роки з 06.12.2021р. по 05.12.2025р., шляхом укладання додаткової угоди до цього контракту.
  2. Начальнику відділу освіти, культури, молоді та спорту Райгородоцької сільської ради Пусі Н.І. укласти додаткову угоду до контракту від 05.12.2019р. з директором Озадівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ковальчук А.П. (додається).
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань.

Сільський голова                                             Максим САМЧИК