Про передачу в господарське відання КП «Райгородоцьке» житлового будинку

Дата: 08.02.2022 12:18

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Дев'ятнадцята сесія                          с.Райгородок                            VIIІ скликання

від 03.02.2022року                                                                                            №  541

Про передачу в господарське

відання КП «Райгородоцьке»

житлового будинку

Відповідно до ст.ст. 24, 136 Господарського кодексу України, ст.ст. 26,60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні", враховуючи рішення виконавчого комітету від 20.01.2022 року № 3 «Про затвердження рішення житлової комісії Райгородоцької сільської ради з обліку внутрішньо переміщених осіб та надання житлових приміщень для тимчасового проживання внцтрішньо переміщеним особам», сільська рада

ВИРІШИЛА :

1. Передати в господарське відання (на баланс) Комунальному підприємству «Райгородоцьке» Райгородоцької сільської ради (код ЄДРПОУ 44203292) об’єкт  нерухомого майна комунальної власності:
  •  житловий будинок з фонду житла для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, загальною площею 80,4 м2 (житловою площею 22,2 м2), з господарськими будівлями і спорудами: сарай-Б, погріб – В, ворота- №1, огорожа - №2, за адресою: Житомирська область, Бердичівський район, село Андріяшівкаа, вулиця Павла Ящука,25.
      1. Директору КП «Райгородоцьке» Ярославу СІНЬКО укласти договір найму житлового будинку з внутрішньо переміщеною особою Прокофєвою Євгенією Григорівною та підписати Акти приймання-передачі житла.
      2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на старосту Андріяшівського старостинського округу Максима КАПУСТИНСЬКОГО.

Сільський голова                                                      Максим САМЧИК