Про  вступ до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування   «Асоціація об’єднаних  територіальних громад»

Дата: 01.09.2022 17:41

ПРОЄКТ  РІШЕННЯ

Двадцять п'ята  сесія                с.Райгородок                           VIIІ скликання

від              2022р.                                                                                    №

Про  вступ до Всеукраїнської асоціації

органів місцевого самоврядування

«Асоціація об’єднаних  територіальних громад»

Керуючись частиною 1 статті 15 та пунктом 21 частини першої статті 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою більш ефективного виконання завдань і функцій місцевого самоврядування, сприяння місцевому і регіональному розвитку, захисту прав та інтересів територіальної громади, сільська рада

1. Вступити до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації об’єднаних територіальних громад».
  2. Уповноважити сільського голову  представляти Райгородоцьку сільську раду в Всеукраїнській асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».
  3. Секретарю Райгородоцької сільської ради надіслати дане рішення до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціація об’єднаних територіальних громад».

4.        Контроль за виконанням рішення покласти на на постійну комісію сільської ради з регламенту, депутатської діяльності, законності, правопорядку, антикорупційної діяльності та гуманітарних питань.

Сільський голова                                             Максим САМЧИК