Про продаж права оренди земельної ділянки на аукціоні

Дата: 11.11.2022 09:10

• УКРАЇНА
    • РАЙГОРОДОЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

сесія                           с.Райгородок                               VIIІ скликання

від                                                                                                      №

Про продаж права оренди земельної ділянки на аукціоні

З метою забезпечення ефективного використання земельного фонду в ринкових умовах, забезпечення стабільного наповнення бюджету громади, враховуючи інвестиційну привабливість земельної ділянки, враховуючи рішення сільської ради від 16.12.2019р. № 348 «Про включення в Перелік земельних ділянок  призначених для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону, надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою та агрохімічних паспортів полів, земельних ділянок», відповідно до статей 12, 20, 83, 122, 123, 134-139 Земельного кодексу України, Закону України «Про оренду землі» та керуючись п. 34 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», сільська рада

в и р і ш и л а :

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею ______ га (кадастровий номер 1820884500:____:__:____) із земель громадської забудови в с.Райгородок по вул.Молодіжній,3 для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (КВЦПЗ – 03.07).
  2. Включити вказану в п.1 даного рішення земельну ділянку в Перелік земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону.
  3. Продати право оренди земельної ділянки комунальної власності площею _________________ га, кадастровий номер: ___________________, категорія земель: землі житлової та громадської забудови; цільове призначення для будівництва і обслуговування будівель торгівлі (Автозаправний комплекс), за адресою: Житомирська обл., Бердичівський район с.Райгородок, вул..Молодіжна,3.
  4. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати за земельну ділянку в сумі _________ грн., що становить 12% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
  5. Встановити термін оренди 25 років.
  6. Встановити значення кроку земельних торгів у формі аукціону у розмірі 0,5% від стартового розміру річної орендної плати за користування земельною ділянкою.
  7. Торги провести в порядку визначеному ст. 137-139 Земельного Кодексу України.
  8. Зобов’язати Переможця земельних торгів на виконання п.5 ст. 135, п.5.ст. 136, п.31 ст.137 Земельного кодексу України:
  9. Уповноважити сільського голову Самчика М.Ю. від імені Організатора укласти договір оренди землі із Переможцем за результатами земельних торгів у формі аукціону та інші документи пов’язані з організацією торгів.

Сільський голова                                                                     Максим САМЧИК