Про заходи щодо складання та виконання Бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2023 рік

Дата: 23.11.2022 10:25

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

від  17.11.2022року                       с.Райгородок                                         № 74

Про заходи щодо складання та виконання

Бюджету Райгородоцької сільської

територіальної громади на 2023 рік

Відповідно до вимог статей 75, 75-1 та 77 Бюджетного кодексу України, з метою забезпечення своєчасного складання проекту бюджету сільської територіальної громади, виконання та звітування, враховуючи наказ Міністерства Фінансів України від 31.05.2019 року №228 «Про  затвердження методичних рекомендацій щодо підготовки та затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на місцевому рівні», керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком сільської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити План заходів щодо складання проекту бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади на 2023 рік (Додаток 1).
  2. Затвердити План заходів з організації виконання бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади у 2023 році (Додаток 2).
  3. Затвердити План заходів з організації роботи з підготовки річної звітності про виконання бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади за 2022 рік (Додаток 3).
  4. Затвердити  склад робочої групи з питань підготовки проекту бюджету Райгородоцької сільської територіальної громади (Додаток 4).
  5. Фінансовому відділу Райгородоцької сільської ради забезпечити координацію роботи всіх учасників бюджетного процесу та посилити роз’яснювальну роботу з головними розпорядниками коштів щодо економії бюджетних коштів та запобігання порушень, що призводять до втрат фінансових ресурсів.
  6. Керівникам установ Райгородоцької сільської ради, в межах наданих повноважень, забезпечити виконання Плану заходів у визначені терміни.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника фінансового відділу Райгородоцької сільської ради  Наталію Мельничук.

Сільський голова                                                  Максим САМЧИК

ДОДАТОК 1